Uzdot jautājumu

Labākie atbildētāji

298
Autoserviss Draivs
Lokomotīves iela 46a, Rīga
193
SRS Auto
Katlakans
133
"BOSCH autoserviss", SIA "ROLIS"
Čiekurkalna 2.līnija 41, Rīga LV-10...
121
"AMICI AUTO", SIA, Autoserviss un auto rezerves daļas
"Jaunvilciņi", Upesciems, Garkalnes...
102
Toms

Populārākie jautājumi

291. līdz 294. jautājums
0
atbildes
0

Vēlos uzzināt auto stiklu tonēšanas izmaksas?

Mazda, 626, 1994, 1.8, Benzīns/gāze, Manuālā
Vēlos notonēt logus savai mazdai, bet nezinu kur vislabāk un lētāk Jēkabpilī to var izdarīt
juris  Pirms 2 gadiem
2
atbildes
16

Kāpēc peld apgriezieni?

Audi, A4, 2007, 2.0, Dīzelis, Manuālā
A4, 2.0 D, 170 ZS. Audi centrs rausta plecus un izdomā jaunu zinātni... :/ Krūmu Vasja arī jaunas idejas pasviež, bet nekas nelīdz. Īsi sakot, motors uzvedas kā grib un kad grib, apgriezieni nedēļu rāda normāli, bet tad sāk peldēt līdz 1000 -1100, dažreiz vienkārši stāv nemainīgi uz 1000, tad pēkšni kkas restartējas motorā un nomet atkal normas robežās. Protams, ik pa laikam iedegas partikulārais filtrs kuru vajadzētu amputēt drīz, bet kā saka Audi, tik stipri apgriezieniem nevajadzētu lakstīt. Un Audi diognostikis izbrinīti skatijās savā kompi, kad halastajos ( iisti nezinasu kaa pareizi tas saucas) spiediens sprauslas paarsniedza kaadas reizes 5, kam toc nevajadzeetu taa buut.. tad mans mineetais restarts un atkal viss normaa. Mistika un neviens neko nevar pateikt! P.S. Sprauslas visas jaunas mainiitas Audi centra pa daargo. Viens teica ka tas EGR (laikam) aizaudzis iespeejams.
Atbilde SIA SNE serviss  Pirms 2 gadiem
Labdien,es iesaku atbraukt uz diagnostiku pie meistariem "SNE serviss" Ganību dambis 30d .Pēc pieraksta pa talr.26620515 datoru dīzeļu dzineja diagnostika Jums būs bez maksas. Pēc diagnostik...
SIA SNE serviss, Ganību dambis 30D ,Rīga, Latvija, 26620515
Lasīt tālāk
Roberts   Pirms 2 gadiem
3
atbildes
12

Kas vainas manai ātrumkārbai?

Audi
Man Audi A6 2002.g. V6 2.5Tdi automāts (Multitronic), ņemot no vietas auto novibrē un nokratās viss, pēc tam pie lielākiem ātrumiem ir OK! Aukstai esot vēl ir OK, bet kad iesilst šīs vibrācijas jau ir patstāvīgi! Vai tā varētu būt ātrumkārbas problēma vai arī kas cits?
Atbilde Jameson  Pirms 2 gadiem
Pēc simptomiem izklausās pēc beigu sākuma tavai kārbai! Šīs kārbas ir ļoti neizturīgas, pats Audi tās atzina par neveiksmīgām, pēc izlaiduma gada var secināt, ka tu esi trāpījis tieši tajā p...
Lasīt tālāk
Par remonta pakalpojumiem un cenām : Ātrumkārbas, remonts
Raimonds  Pirms 2 gadiem
1
atbilde
-9

nevar iedarbinat mashinu.

Renault, Megane, 2000, Benzīns, Manuālā
Braucot uz darbu iesledzu aizmugurejo logu apsildi un pie droshinatajiem paradijas kaut kada skanja (atri tirkshkjeeja) aizbraucu lidz darbam noslaapeju no rita vairs nevareja iedarbinat. Lidz ar to pazuda salona gaisma, pagriezieni, logutiritaji un nevar aizslegt ar pulti. Esmu meginajis darbinat motoru griezj bet nelec.kur varetu but vaina?????
Atbilde Autoparku remonta centrs  Pirms 8 mēnešiem
Nepieciešams pārbaudīt drošinātājus. Noteikti kaut, kur ir īssavienojums.
Autoparku remonta centrs, Vestienas 6D, Dārzciems, Rīga
roberts  Pirms 8 mēnešiem
Lapas autoserviss24.lv veidotāji un uzturētāji neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas radušies saistībā ar šajā majās lapā atrodamo informāciju.