Auto gāze

Mūsdienās, kad benzīna un dīzeļdegvielas cenas arvien pieaug, komforts un bauda, ko sagādā pārvietošanās ar auto, prasa arvien lielākus izdevumus.Viens no iespējamiem risinājumiem – pāriešana uz krietni lētāku degvielas veidu – autogāzi.

Uzstādot autogāzi tiek iegūta tūlītēja ekonomiska atdeve - braukšanas izmaksas tiek samazinātas līdz pat 60 % + nauda, kas tiek ieguldīta iekārtas uzstādīšanā, atmaksājas pāris mēnešu laikā. Jo vairāk tiek braukts, jo ātrāk tā atmaksājas. Lai izrēķinātu termiņu cik ilgā laikā Jums atmaksātos autogāzes uzstādīšana un ekonomiju salīdzinot ar benzīna degvielu, piedāvājam izmantot mūsu ekonomijas kalkulatorus.Statistika un tendences

Pēc statistikas datiem šobrīd ik mēnesi autogāzes iekārtas Latvijā tika uzstādītas aptuveni 1400 automašīnām. Salīdzinot ar šī gada pirmajiem mēnešiem aprīkoto automašīnu skaitu, šis cipars jau ir divkāršojies, bet salīdzinot ar pagājušā gada statistiku – pat pieckāršojies.

Tomēr lielu daļu autovadītāju no autogāzes uzstādīšanas joprojām attur dzirdētie stereotipi un mīti. Piemēram, par gāzes noplūdēm un sliktu smaku. Par sprādzienbīstamību un citām lietām. Tas ir mīts, kas saglabājies no tiem laikiem, kad tika izmantotas vecās paaudzes gāzes iekārtas. Mūsdienās tehnoloģijas šajā jomā ir ļoti attīstījušās - tagad gāzes padeve notiek elektroniski, un tas ir daudz precīzāk, ekonomiskāk un drošāk, Autogāzes iekārtas tiek uzstādītas jau no rūpnīcas tādos autoražotājos kā Ford, Opel, Renault, Volvo u.c.Lai kliedētu baumas un mītus kā arī gūtu objektīvu priekšstatu par šo tēmu, mēs esam apkopojuši plašu informāciju par autogāzes priekšrocībām un trūkumiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem (BUJ), ­ kā arī citām lietām!